Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-09 22:23:18

dzidziuś

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 7
Punktów :   

Witajcie!

Jestem tu dzięki "Furcie". Nie wiem co bym mogła napisać o sobie, ale mam 15 lat, mieszkam w małej miejscowości i uwielbiam się śmiać ponadto lubię bardzo sport czy podśpiewywać  sobie pod nosem różne piosenki a co ze mną dalej będzie? w tym przypadku to ja całkowicie chcę się oddać Jemu i niech działa...

3majcie się Pana !

Offline

 

#2 2010-11-09 22:30:39

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witaj przyjacielu
Też mieszkam w małej miejscowości - niedaleko Częstochowy. 10 lat biegałam po mieście, a teraz przyszedł czas na odpoczynek na wsi. Nie narzekam, a Ty?
Hihi. Też uwielbiam się śmiać! Czasami tak mam, że ludzie śmieją się z mojego śmiechu a ja z ich.. i tak się śmiejemy aż nas brzuch nie przestanie boleć.
Lubisz sport? A jaki dokładnie? Ja 8 lat kopałam w piłkę nożną
Bardzo fajnie że lubisz śpiewać! Musisz koniecznie przyjechać na jakieś spotkanie. Siostra ma gitarę i na wieczornej modlitwie sobie śpiewamy! Jest też szansa, żeby sobie pobrzdękać na gitarce

Napisz nam może o twoim powołaniu Jakie towarzyszą Ci emocje.. jak rozwija się twoja wiara czy jak rozwijała się?

3mamy się Pana, a ty trzymaj uśmiech


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#3 2010-11-09 22:39:51

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Witajcie!

Halo Halo Mietku, Halo Halo Franku Halo Halo Dzidziusiu - jak masz na imię?
Też bardzo lubię się śmiać :] he he
Siostra Hiacynta ma SUPER tą gitarę i próbowałam na niej grać - trzymając ją odwrotnie niż trza ale tak było mi wygodniej
+++


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#4 2010-11-10 10:26:18

Atena89

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witam

Offline

 

#5 2010-11-10 10:55:56

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie!

szacuneczek dla dzidziusia ale u nas mówimy otwarcie jak mamy na imię:love: zatem jeśli możesz objaw nam prosimy jakie masz imię...
Tu panują zasady przyjaźni, można być otwartym....ale nie naciskamy.
Cieszymy się że jesteś z nami:D


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#6 2010-11-10 14:08:05

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Witajcie!

skoro jest zasada mówienia sobie po imieniu to po co takie nicki
Naprawde przez chcwile myślałam ze jestescie siostrami zakonnymi :0

Offline

 

#7 2010-11-10 16:35:28

dzidziuś

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Witajcie!

ojej przepraszam, ale moja klawiatura troche mi tu strajkuje i wczoraj wieczorkiem tak na szybko coś pisałam, więc tak. Mam na imię Justyna (zawsze uważałam, że mam niefajne imię,ale kiedy dowiedziałam, że św. Justyna z Moguncji jest patronką zakonnic- polubiłam je ).
Hmm..moje powołanie? nie wiem jak to jest. kiedyś chciałam bardzo do zakonu, ale teraz wiem, że muszę po prostu czekać. mówię sobie, że nie ważne kim będę w przyszłości, byleby było to zgodne z wolą Najwyższego! z racji, że mam 15 lat narazie, to przede mną co najmniej 3 lata szkoły średniej, więc mam nadzieję, że w tym czasie się troche rozjaśni. a co do zakonu..to niedawno miałam taki mętlik w głowie, teraz te myśli troche ustały i nie wiem czy to jest aby na pewno ta droga, ale nie mówię, że nigdy NIE.
a sport? no niestety w moich okolicach nie ma zupełnie możliwości trenowania czegoś:( choć nie powiem, ale radzę sobie z tym jakoś - to tu przyjdę pograć, to tam grać to moja kochana siatkówka (a ostatnio piłka ręczna również:), a zainteresowanie to szerokie-od lekkiej, piłka nożna, skoki...

z Panem!

Offline

 

#8 2010-11-10 16:42:25

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Witajcie!

Faustynko siostra Hiacynta jest siostrą zakonna


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#9 2010-11-10 17:00:35

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witajcie!

Faustynko jesteśmy po prostu rodzinką.. nie ukrywam, że z Różą wiążemy przyszłość z tym oto zakonem. Wczuwamy się w role.. że tak powiem. Takie nicki są po prostu wytworem naszej wyobraźni objawionej podczas kolacji. Jest to część naszego planu a mianowicie forum.

Witaj Justynko jeszcze raz. Mam ochotę pograć z tobą w piłkę, hihi.
pax+


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#10 2010-11-11 10:13:25

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Witajcie!

Postaram sie to zrozumiec

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corehoundpack.pun.pl www.autoboty.pun.pl www.mmbf.pun.pl www.shine.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl