Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-11-10 10:18:30

Atena89

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Witam serdecznie!

Cześć. Jestem tu dzięki forum "Fruta"
Mam na imię Aneta, jestem z podkarpacia Lubię śpiewać, więc śpiewam w scholi parafialnej, prowadzę też ODB, piszę wiersze i odkrywam swoje powołanie Choć czasami nie jest łatwo, to trzeba mieć nadzieję. "Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" Cieszę się, że mogę Was poznać, będę tu zaglądać. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Atena89 (2010-11-10 10:29:53)

Offline

 

#2 2010-11-10 11:06:09

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie!

Witam Cię Aneto, bardzo się cieszę,że tu z nami jesteś.Jesteśmy wspólnotą, dlatego chcemy spotykać się także w realu...
To forum tak powstało,że Navka i Róża zapragnęły i zapaliły mnie:) Chcemy by było to przede wszystkim miejsce formacji, kształtowania wiary.
Jako że mieszkamy w rożnych miejscach  stworzyliśmy to forum by móc się spotykać na nim pomiędzy spotkaniami w realu:)
Zamierzam w grudniu zorganizować spotkanie w Krakowie a   w lutym są rekolekcje...
Zapraszamy:)I cieszymy się że chcesz z nami rozwijać więź z Bogiem:)
Cieszę się także że jest już z nami ksiądz Marcin który prowadzi Katechizm, jest dla nas wielkim darem:)


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#3 2010-11-10 14:01:58

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

I to jest piekne ze wszyscy mozemy sie tu spotkać i porozmawiać o tym samym

Offline

 

#4 2010-11-10 17:06:01

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

Ahh. Siostra Hiacyntka wszystko ładnie wytłumaczyła. Zapraszamy cię, Anetko. Nasze progi są dla Ciebie otwarte! Tym bardziej, że myślisz o powołaniu. Fajnie było by Cię poznać i podzielić się swoimi doświadczeniami. Dobrze, że jesteś. Pomyśl o tym aby do nas wpaść!

Faustynko - tak, jest piękne i dodaje otuchy serca. Ważne by mieć w życiu przyjaciół którzy kochają cię za to, jaka jesteś. A jak dochodzi do tego podobny pogląd na życie to już w ogóle człowieka radość i szaleństwo rozrywa


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#5 2010-11-10 21:37:20

Atena89

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

Pomyślę, o tych w lutym W grudniu już mam zajęte rekolekcje.To ciekawe, że w realu też się spotykamy:)
"A jak dochodzi do tego podobny pogląd na życie to już w ogóle człowieka radość i szaleństwo rozrywa"

Offline

 

#6 2010-11-10 21:45:21

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam serdecznie!

Ano ciekawe. A takie spotkania to niezapomniane przeżycia - ja Ci to mówię, o!
Czyżby Ci się moja wypowiedź spodobała?


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassparty.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.firataleague.pun.pl www.desperaci.pun.pl www.ggczat.pun.pl