Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-08 21:46:55

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Intencje.

Intencje.


w tym oto wspaniałym temacie zbieramy nasze wspólne intencje.. które potem zanosimy do Ojca. Co tu więcej dodać - to Wy wiecie, co wam w serduchu leży. Modlitwa ma wielką moc, a wspólna to już w ogóle podbija świat

Gdy się modlimy, Bóg patrzy na nasze serca, a nie na formę naszych słów.



- Proszę o modlitwę o powołania oraz o pomoc w ich rozeznawaniu. Niech ludzie otworzą oczy na znaki Pana i odważą się pójść w Jego stronę - choćby było to bardzo trudne.


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#2 2010-11-09 22:20:39

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Intencje.

Będę pamiętać w modlitwie. +
Ja za to w piątek jadę do sióstr na rekolekcje i chciałabym prosić o modlitwę za mnie, o owocne spotkanie z Nim i właściwe rozeznanie swojej drogi.


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#3 2010-11-09 22:36:31

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Intencje.

+
także będę pamiętać.
To super, że jedziesz na takowe rekolekcje. To świetny czas. Napisz nam proszę, gdzie się wybierasz i napisz to w odpowiednim dziale jak możesz . Może ktoś też skorzysta! A ja Ci wysyłam zaproszenie na nasze rekolekcje. Będę ja i w ogóle same kochane osóbki, hihihi.

- Proszę o modlitwę w imieniu wszystkich osób ubogich, bezdomnych, chorych. Niech to życie na ziemi nie będzie dla nich aż taką katorgą.. Ojciec na nich czeka z całym królestwem


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#4 2010-11-10 11:12:16

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Intencje.

Do Chiara:
Ogarniamy modlitwą czas Twoich rekolekcji...
Niech Pan Cie prowadzi i pociąga do siebie....
Niech Cię dotyka i przemienia swym delikatnym światłem


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#5 2010-11-10 13:54:37

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Intencje.

Módlmy sie za wszystkie osoby które sa upadłe , smutne oraz nie widza sensu zycia. Niech Miłosierny Pan Jezus przytuli ich do swojego serca

Offline

 

#6 2010-11-13 21:34:52

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Intencje.

Pomódlmy się za osoby, które opiekują się chorymi ... aby nie traciły siły i cierpliwości..


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#7 2010-11-14 10:05:44

dzidziuś

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Intencje.

Pomódlmy się za osoby uzależnione... Niech Pan pokaże im drogę, by znów mogli powrócić i z czystym sumieniem nazywać się Dziećmi Bożymi.

Offline

 

#8 2010-11-21 12:26:58

 Elizabeth

Wyróżniona Duszyczka

11442361
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 61
Punktów :   

Re: Intencje.

za pogubione duszyczki ktore w jakis sposob traca Bozego Ducha zewnetrznymi pokusami. w szczegolnosci za kaplanow


"Kto chce naprawdę odnaleźć samego siebie, musi nauczyć się obcowania z przyrodą, bo oczarowanie jej pięknem wprowadza bezpośrednio w ciszę kontemplacji." JAN PAWEŁ II

Offline

 

#9 2010-11-29 15:55:11

 Dominika

Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Intencje.

Nie wiem czy nie będę zbyt samolubna jeśli poproszę o modlitwę w swojej intencji. Mam jednak nadzieję, że mimo to i o mnie wspomnicie czasami w swoich modlitwach. Mimo starań nie radzę sobie z matematyką i chciałabym was prosić o modlitwę właśnie w tej intencji. Żeby jakoś poprawiła się moja sytuacja z tego przedmiotu. Za każdą modlitwę z całego serca dziękuję


,,Bądź blisko Boga, a odnajdziesz siły, by iść naprzód.''
                                bł. Chiara Luce Badano

Offline

 

#10 2010-11-30 21:08:46

 myself3

Duszyczka

9369839
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Intencje.

o nowe, święte powołania do małżeństwa. i za wspólnoty oazowe rejonu w którym jestem..


Pan ciebie strzeże,
jest cieniem nad tobą,
stoi po twojej prawicy.
We dnie nie porazi cię słońce
ani księżyc wśród nocy!

Offline

 

#11 2010-12-01 18:44:17

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Intencje.

Za tych wszystkich którzy odeszli dzis z naszego ziemskiego zycia  i podazaja do Krainy niebieskiej

Offline

 

#12 2010-12-01 22:51:35

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Intencje.

Ja poproszę o modlitwę za mnie.. o siłę.. rozgrzanie mego zamarzniętego serca i o powrót mego zaginionego uśmiechu. Oraz o poprawę Duchową i psychiczną..
z Bogiem..


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#13 2010-12-01 22:52:48

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Intencje.

Dominika napisał:

Nie wiem czy nie będę zbyt samolubna jeśli poproszę o modlitwę w swojej intencji. Mam jednak nadzieję, że mimo to i o mnie wspomnicie czasami w swoich modlitwach. Mimo starań nie radzę sobie z matematyką i chciałabym was prosić o modlitwę właśnie w tej intencji. Żeby jakoś poprawiła się moja sytuacja z tego przedmiotu. Za każdą modlitwę z całego serca dziękuję

Mam ten sam problem kochana.. jestem z Tobą i łączę się w bólu. eh. 3maj się!


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#14 2010-12-02 11:45:39

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Intencje.

sama nie radziłam sobie z matmą, pomodlę się za Was:)


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#15 2010-12-02 13:24:35

krzysiek12

Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 27
Punktów :   

Re: Intencje.

ja się modle w intencjach maryji


http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszefantasy.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.eforg.pun.pl www.dsm.pun.pl www.lrrp.pun.pl