Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-08 20:24:45

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Uśmiechem Cię witam!

Szczęść Boże!

Jestem Natalia, lat 16. Mieszkam koło Częstochowy i tam też się uczę. Od roku w moim życiu wiele się zmieniło szczególnie pod względem wiary. Ostatnio nawet miałam sen, że latałam w habicie po mieście Obudziłam się z takim pokojem na sercu.. aż miło
Ciągnie mnie niesamowicie do pomocy innym.. czy to rozmową czy czynem (w miarę możliwości). Uwielbiam poznawać nowe istotki, które chętnie swą miłością obdarzę! Niejednokrotnie dziwem jest to, że w takim szaleńczym wieku serce otwarte mam dla dobrych duszyczek.. no ale.. serce nie sługa!
Szczerze powiedziawszy posiadam dwie drogi i na razie nie wiem gdzie to mnie los 'wrzuci'. Się okaże!

Pozostało mi czekanie (jeszcze mam około 3 lata - no chyba że, coś mi strzeli w czasie studiów). Powiem Wam, przyjaciele drodzy, że Pan Bóg to ma wielkie poczucie humoru. Walczył o mnie jak rycerz przez te lata mego życia.. i od roku mi takie pomysły podsyła, hihihi. Nie dość że nawrócona, to na zakon ma chęć!

Mój nick został stworzony podczas kolacji z Siostrą Hiacyntką oraz Różą (Siostra Bluetooth) - jako iż pełnię funkcję 'przenośną' jak pendrive; magazynuje informacje i przesyłam je w świat.

Więcej o mnie przeczytasz w instrukcji obsługi.. którą Ci podeśle jak będzie taka potrzeba!

Pax <><

(Natala)


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#2 2010-11-08 20:35:33

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Uśmiechem Cię witam!

Miło mi że jesteś już oficjalnie, choć to Ty to wszystko(znaczy to Forum stworzyłaś)Niech to będzie Panu na Chwałę a ludziom niech dodaje skrzydeł w drodze z Bogiem.Dziękuję Pandraivo za trud podjęty w tworzeniu tego forum:)
Ja gdy byłam w Twoim wieku też miewałam podobne sny:)Śniło mi się na przykład,że zakładam sukienkę nowicjuszki a wiatr rozwiewa mi jeszcze nie odziane w welon włosy:)To jest piękny czas, taki romantyczny początek przygody z Jezusem.Niech prowadzi Cię dalej.

Tak nawiasem mówiąc wiecie co? Miałam mieć tu login s.startera od niekończącego się  pakietu rozmów z Bogiem:)
Uznałam jednak,że jestem w końcu poważna siostra zakonną:) (hehe:) i pozostanę przy swoim pięknym imieniu...


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#3 2010-11-08 22:41:09

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Ależ witam Siostrę Ciesze się, że Siostra TU jest z nami! Taki głupi internet a cieszy hihi. Wole jednak nasze spotkania w realu No ale.. jak to Siostra stwierdziła 'Nie bez powodu mieszkasz w Częstochowie.. to tam przyjdzie Ci działać'. No to działam a PKS'em przybędę wkrótce!

Ten sen miał powera. Wyglądałam komicznie w tym habicie ale robiłam szum.. szum.. szuuum! Miałam moc w rękach i każde serce mogłam przybliżyć do Pana. Tak po prostu, ot tak;) Mam nadzieję, że więcej będzie takowych snów.

Siostra może sobie pod loginem wpisać 'Siostra Startera' hihi. 'Poważną Siostrą Zakonną' - AHAHAH nie skomentuję
Z Bogiem! +


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#4 2010-11-09 15:26:21

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

siostraHiacynta napisał:

Uznałam jednak,że jestem w końcu poważna siostra zakonną:) (hehe:).

He he dobre sobie siostro

Cześć Navko , moja bratnia duszyczko


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#5 2010-11-09 15:31:39

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

siostra bluetooth napisał:

Cześć Navko , moja bratnia duszyczko

Witaaaaaj Bratnia Duszoooo Módlmy się, by nasze plany doszły do skutku..


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#6 2010-11-09 15:33:43

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

O tak Właśnie się zbieram do kościółka a potem na trening:) Pamiętam o Was w modlitwie <><


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#7 2010-11-09 22:51:09

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Ty tam lepiej pamiętaj o rozeznawaniu.. hihihi.


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#8 2010-11-09 23:02:40

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

rozeznaje ... rozeznaje


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#9 2010-11-10 10:25:02

Atena89

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Witam

Offline

 

#10 2010-11-10 14:04:56

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Siostra Pendrivea napisał:

Szczęść Boże!

Jestem Natalia, lat 16. Mieszkam koło Częstochowy i tam też się uczę.
Dlaczego w nicku nazwałaś sie siostra skoro nia nie jesteś

(Natala)

Offline

 

#11 2010-11-10 16:57:14

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Wytłumaczyłam dlaczego moja droga


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#12 2010-11-11 10:07:06

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Oki - myslałam ze spróbujesz mi to jasniej wytłumaczyc

Offline

 

#13 2010-11-11 15:05:38

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Uśmiechem Cię witam!

Specjalnie dla Ciebie nick został zmieniony. A dlaczego taki miała.. w dość dużej mierze (i praktycznie wszędzie) o tym pisałam.


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapytajec.pun.pl www.mmbf.pun.pl www.shine.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl