Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-10 22:13:23

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Natala part.2 Zabawa słowna.

W mojej drugiej odsłonie chcę wam pokazać jak można zrobić psikusa naszemu wielofunkcyjnemu mózgowi, hihi. Taka zabawa słowna która donikąd nie prowadzi, a pełni funkcję niejakiej gimnastyki! o proszę:

Jak nie drzwiami, to oknem! Jak nie siłą, to po dobroci.. żeby jakiś pas poniżej ciosa zadać. Zamknąć przeciąg, bo ciepło w zimę wieje, przez niedomknięte panele na dachu piwnicy. Słuchać głuchego, bezdźwięcznego dźwięku morza w Alpach. Kąpać się w suchości, mokrej wody w proszku.. zamrożonej niczym krucha płachta aksamitu. KOCHAĆ, serca nie mając..

Słodko wisieć, gorzko stojąc.. patrząc po omacku w stronę bezstronnej nici prawdy. Kłamstwem żywić nieżywego; napoić głupotą inteligentnego. Zrozumieć niezrozumiałe by podążać ku blasku ciemnoty. Wiedząc z niewiedzą i omamiać ot tak. Z łatwością o trudniejszym szeptać krzykiem niepojętym.. przez pojęte wcześniej późniejsze. Drążyć już nam znane, by pogrążyć się w nieznane. Rymy nierymując je rymować. Ból bólem zwalczać. Strach strachem. Szczęście niech będzie nie będącym, by chaos zachować w błogim stanie stanu. Uśmiech łzą łatać bo emocjonalnie emocje wyrażaj. Nie ukrywając, chowając. Ukazywać ukazane. Zniszczyć zniszczone by funkcjonowało. Namalować powietrzem piękniejsze niczym perfekcyjne piękno. A ideał obalić! ... bo przeszkadza szkaradnie w zacnej ideologii stworzonej bez autora niczym materia, ot tak!


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytail-pbf.pun.pl www.falerystyka.pun.pl www.infidels.pun.pl www.codelyoko.pun.pl www.naruto0game.pun.pl